Celá transakce proběhla velmi rychle, v naprostém pořádku, děkuji za vstřícný přístup, ochotu a profesionalitu. Doporučuji všem. Eva M.


Na paní Sabelovou jsme se obrátili na doporučení mé kolegyně, které makléřka zprostředkovala prodej bytu. Chtěli jsme prodat náš byt, na kterém jsme ale měli ještě hypotéku, a koupit menší domek nebo byt se zahradou. Paní Sabelová nejen, že nám sehnala hezký byt na super místě se zahradou a garáží, ale prostřednictvím svého kolegy, nám zajistila i financování nového bydlení, když ještě nebylo prodáno to staré. Veškeré papírování, komunikaci s úřady zajistila za nás a ušetřila nám tím spoustu času. Navrhla nám také, jak bychom mohli byt zrekonstruovat a změnit jej z 3+1 na 4kk. Díky tomu mají obě naše děti svoje soukromí. Děkujeme za spolupráci a paní Sabelovou doporučujeme všemi deseti S pozdravem P.W.


Tímto chci poděkovat manželům Dančákovým. Byla jsem nadmíru spokojená se službami. Jejich profesionální přístup mluví za vše. Můžu jen doporučit.  Děkuji, Jarka T.


Se službami realitních makléřů jsem byla od počátku až do konce maximálně spokojena. Manželé Dančákovi jsou velmi příjemní a milí lidé a jsou profesionály ve svém oboru. Všem mohu jen doporučit. S pozdravem B.K.


Děkuji paní makléřce Lence Dančákové, se kterou jsem realizovala koupi bytu pro svého syna, za profesionální přístup, znalost věci, ochotu, zejména však velmi příjemné osobní jednání.
Ráda Vás vždy doporučím. Zároveň chci popřát mnoho úspěchů a dobrých nemovitostí i klientů do budoucna. Mária S.


Dobrý den, se službami paní Sabelové, při prodeji mého bytu jsem byla moc spokojená. Děkuji. F.


Pane a paní Dančákovi, ještě jednou Vám chceme poděkovat za Vaše služby. Moje babička si Vás nemůže vynachválit :-). Vaše jednání k lidem a přístup k práci je na takové úrovní, že ostatní realitní makléři se mohou od Vás učit. Jednali jsme s více realitními kanceláři, ale Vy jediní, jste se k nám chovali tak, jako bychom byli Vaše rodina. Přejeme Vám mnoho dalších pracovních úspěchů, jako jste měli s námi. Ještě jednou děkujeme a budeme všude jen doporučovat. Mějte se krásně. Radka M. a Hilda D.


Výborná spolupráce s makléřem panem Dančákem. Ochota, lidský přístup, na dotaz vždy sděleny potřebné informace ohledně prodeje i koupě nemovitosti. Prostě jednička!!! Děkujeme. O.P.


Skvělá spolupráce, komunikace, vše perfektní vřele doporučuji. B.M.


Profesionální přístup manželů Dančákových. Pravidelné zasílání informací o prohlídce a prodeji nemovitosti. Z naší strany naprostá spokojenost. S pozdravem a děkujeme manželé D.


Dobrý den, byl jsem při prodeji bytu s prací paní Sabelové moc spokojen, trefili jsme dost složitou dobu, kdy vše stagnovalo, přesto se díky ní vše podařilo k mé spokojenosti, vždy bych ji vřele doporučil. D.P.


Profesionální přístup makléřky paní Dančákové, příjemná a milá,doporučují. D.L.


Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Janu Dančákovi za pomoc při zprostředkování prodeji mé nemovitosti. Vše proběhlo tak, jak bylo předem dohodnuto, od nastavení podmínek prodeje až po samotnou realizaci. Jsem rád, že jsem se obrátil na zkušeného a spolehlivého makléře. Přeji vám i vaší paní hodně spokojených klientů. Lubor V.


 

Moc děkuji realitní makléřce paní Sylvě Sabelové za zprostředkování prodeje bytu. Její profesionální jednání, ochota a vstřícnost je perfektní. Vřele doporučuji.                                        Radek B., prodávající bytu,Třinec


 

 

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně